אזהרת סיכון

משקיעים ובתי עסק המעוניינים לקחת חלק בפעילות האתר, להציע חשבוניות למכירה ולרכוש חשבונית צריכים לקרוא אזהרה זו בעיון רב. יחד עם זאת,, אין אזהרה זו מתיימרת למצות את כל הסיכונים הכרוכים בפעילות המוצעת באתר ורשימת הסיכונים המוצגת להלן אינה מהווה רשימה סגורה. מטרת האזהרה שלהלן, הינה לתאר את הסיכונים הכלליים הקשורים בפעילות באתר.

אנו ממליצים למשקיעים ולבתי עסק, אשר אינם מבינים סיכונים אלו לאשורם, ללמוד היטב את תחום פעילות זה, להגדיר את מטרותיהם ולבצע את הפעילות המוצעת בהתאם לצורכיהם. אם עדיין יש לכם ספיקות, אנא היוועצו ביועצים מומחים.

סיכונים כלליים

על מנת לרכוש חשבוניות (בין כרוכש ובין כמוכר) עליך להבין היטב את תהליך הרכישה, על מנת שלא לבצע טעויות. ככלל, תהליך רכישת חשבוניות הינו תהליך בלתי הפיך ומערכת המסחר אינה מאפשרת תיקונים בהזנת הנתונים.

ההשתתפות בפעילות המסחר בחשבוניות, אינה נטולה סיכונים פיננסיים ועל כן אינה מתאימה לכל אדם, אלא לאנשים המבינים את התהליך ומוכנים לקחת על עצמם את הסיכונים הפיננסיים, המשפטיים ואת יתר הסיכונים המעורבים בתהליך.

העסקאות המוצעות דרך זירת המסחר הינן בין מוכר של חשבונית לבין רוכש החשבונית. קרדיטפלייס אינה שותפה לעסקה עצמה אלא מעניקה את הפלטפורמה הטכנולוגית אשר דרכה מתבצעת העסקה, וכן משמשת כצינור להעברת הכספים בין הצדדים. קרדיטפלייס אינה ערבה ו/או אחראית לסיכונים הקשורים בכול אחד מן הצדדים לעסקה.

כאמור, העסקאות בזירת המסחר  מתבצעות בין המוכר לקונה בלבד. על המוכר לקחת בחשבון שקרדיטפלייס  מהווה אך ורק פלטפורמה טכנולוגית, ובמידה ויידרש הליך משפטי, קרדיטפלייס תידרש לגלות את זהות הצדדים לעסקה אשר ינהלו את ההידיינות ביניהם.

קרדיטפלייס אינה מתחייבת לכך שמוכר חשבונית יקבל את מלוא המימון אשר ציפה לו, בריבית אשר צפה או בעיתוי אשר קיווה.

משקיעים השוקלים להשתתף בפעילות רכישת החשבוניות דרך זירת המסחר צפויים לקבל תשואה עודפת על כספם יחסית להשקעה במכשירים פורמליים המוצעים על ידי מוסדות בנקאיים. אולם תשואה זו נושאת גם סיכון; ועל משקיע לשקול את יכולתו לספוג סיכונים והפסדים של מלוא השקעתו או חלקה בטרם ייטול חלק בפעילות בזירת המסחר.

מידע המופיע באתר

קרדיטפלייס מציגה באתר מידע רב לרבות  פינות מומחים למיניהן, טיפים לרכישה, המלצות, הכוונות, נתוני סקרי דעת קהל, התייחסויות והמלצות של גולשים אחרים, כתבות, מאמרים, הפניות לכתבות ו/או מאמרים, לינקים לאתרים דומים או קשורים וכל נתון אחר מכל מין וסוג שהוא (שייקראו כולם יחד, להלן: “הפרסומים“) אשר תכליתם להעניק למשתמשים בזירת המסחר כלים, נתונים כלליים והערכות. מידע זה אינו מהווה ייעוץ להשקעות ו/או המלצה למסחר וקרדיטפלייס אינה אחראית לכל נזק אשר ייגרם כתוצאה מהסתמכות על מידע זה.

מטרת הציון אשר ניתן על ידי קרדיטפלייס לחשבוניות המוצעות למכירה דרך מערכת המסחר הינו לספק למשתמש הערכה כללית בלבד לסיכונים הקשורים בחשבונית נושאת הציון. ציון זה אינו הבטחה או מצג כי החשבונית אכן תשולם ואם תשולם שהתשלום יגיע בזמן ומומלץ לכל משתמש שלא להסתמך באופן עיוור על ציון זה. הציון כפי שניתן על ידי קרדיטפלייס מסתמך על נתונים המועברים לקרדיטפלייס מהספק ומהחייב. קרדיטפלייס עושה כל שביכולתה בכדי לוודא כי נתונים אלו שלמים או מדויקים, אך אינה יכולה להתחייב לכך.

זירה מקוונת

זירת המסחר הינה זירה אינטרנטית מקוונת הנשענת ונסמכת על תשתיות שאינן בשליטת קרדיטפלייס. קרדיטפלייס לא תהא אחראית לנזקים הנובעים מחוסר יכולת לעשות שימוש בזירת המסחר ו/או בשירותים ו/או מאי תקינותה של זירת המסחר ו/או בשל אובדן מידע ו/או נזק למחשב הספק ו/או למידע המאוחסן במחשב המשתמש ו/או נזק הנובע ממחיקה מלאה או חלקית של המידע המאוחסן ולכל נזק אחר שהוא בין אם הנזק צפוי ובין אם שאינו צפוי.

קרדיטפלייס אינה אחראית במפורש או מכללא, להפרעה בשימוש בזירת המסחר, הימצאותם של וירוסים, תוכנות או קבצים הרסניים, איכות ודייקנות זירת המסחר והמידע שבזירת המסחר, התאמה לכל מטרה, שלמות, אמינות, התאמה לתוכנות שבמחשב המשתמש ולאינטגרציה, ואינה מתחייבת כי השימוש בזירת המסחר ו/או בשירותים לא יופרע ו/או יהיה חסין מפני הפרעות ו/או קלקולים ו/או תקלות ו/או כשלים ו/או נזקים כלשהם.

Disclaimer

Disclaimer Notice

The information provided on this website is intended only to provide a general overview. It does not purport to be comprehensive or exhaustive or to provide Business, commercial, legal or any other advice.
It is not a substitute for obtaining specific and professional advice regarding any particular facts.
CREDITPLACE Ltd. (Hereinafter “Company”) accepts no responsibility for any loss, damage, expense or any other result, which may arise from reliance on information contained in this site or those to which links are provided.

Any use of the Website including the various services which are provided and/or will be provided from time to time in or through this site (hereinafter “the Site”) is subject to the pre acceptance of the Terms & Conditions  detailed separately. Entering & Surfing on the Site constitutes an agreement on your part to accept these terms and conditions and a commitment to act in accordance with them.