נעים להכיר, קרדיטפלייס ישראל.
קרדיטפלייס הוקמה כדי להעניק לעסקים פתרונות מימון אלטרנטיביים, חוץ בנקאיים, על מנת להתגבר על בעיית ההון החוזר הנדרש. באמצעות טכנולוגיה מתקדמת, קרדיטפלייס נותנת לבעלי עסקים מקור מימון יעיל וגמיש, שאינו הלוואה.
החזון שלנו

קרדיטפלייס שואפת למקצועיות ומתן שירות איכותי ללקוחותיה. כחברת פינטק, העוסקת במתן אשראי עסקי, אנו פועלים תוך הקפדה על שמרנות עסקית לצד חדשנות טכנולוגית ויצירתיות, על מנת לשרת הן את קהל המשקיעים בפלטפורמה והן את בתי העסק שבחרו לעבוד איתנו. בעולם בו יש צורך תמידי בפתרונות פיננסיים חוץ בנקאיים, תחרותיים ובטוחים, אנו מחויבים בכל רגע נתון, למתן שירות אישי ומקצועי, המותאם באופן מדויק לצרכיו של כל אחד מלקוחותינו.

המשקיעים בפלטפורמת קרדיטפלייס (P2P) יודעים שכספם מנוהל, מושקע ומטופל באופן מקצועי, אחראי, ובשקיפות מלאה, על מנת להעניק להם שקט נפשי מחד, ותשואה גבוהה מאידך.

בתי העסק, לעומת זאת, מקבלים פתרון מהיר, גמיש ויצירתי, המאפשר להם לנהל את תזרים המזומנים בצורה חכמה ויעילה, ולקדם את עסקיהם בעולם התחרותי בו הם נמצאים.

כחברה שחרטה על דגלה את ערך המצוינות, אנו עושים ונמשיך לעשות כל שביכולתנו כדי לקדם ולשפר את המוצר והשירות, ולבסס את המובילות שלנו הן בטכנולוגיה והן במתן פתרונות עסקיים וכדאיים לכלל לקוחותינו.

צוות של קרדיטפלייס
שינוי גודל גופנים
ניגודיות