אודות Creditplace

Creditplace הוקמה בשנת 2013 על ידי צוות כלכלנים ואנליסטים בכירים, בעלי ניסיון עשיר בשוק ההון הבינלאומי ובמערכות למסחר מקוון. החברה הוקמה מתוך מטרה להוות פתרון פיננסי קבוע לבעיית תזרים המזומנים של חברות וארגונים קטנים ובינוניים ומתוך האמונה שבעזרת הציבור הרחב וטכנולוגיה מתקדמת מצד אחד ואמינות בלתי מתפשרת מצד שני, ניתן ליצור זירת מסחר פשוטה, ידידותית ורווחית בעולם מימון ההמונים.
למרות הגידול העצום במספר המשתתפים, אנחנו מאמינים כי זוהי רק ההתחלה ופוטנציאל הצמיחה עוד רחוק מלהיות ממומש במלואו.
צוות החברה אמון על ביצוע בדיקת נאותות ובחינה פיננסית של משתמשי המערכת, באמצעות שילוב של מספר פרקטיקות מקצועיות נהוגות, וזאת לשם הבטחת השלמת העסקאות בהצלחה ושמירה על מערכת אמינה, הוגנת ובטוחה למסחר.

האנשים מאחורי Creditplace

דקל גולן, יו"ר ומנכ"ל
דקל גולן הוא ממייסדי Creditplace ומכהן כיו"ר דירקטוריון החברה. לאחר שניהל את פעילות פיתוח העסקים של שופרסל וייעוץ לחברות בינלאומיות כגון Kellogges, היה מר גולן חלק מצוות ההקמה של Apex Silver את APC שתיהן בתחום משאבי הטבע. מר גולן הקים ומכהן כמנכ"ל של חברת Chaarat Gold Holdings ומשקיע ומכהן כדירקטור במספר חברות הזנק. מר גולן הוא בעל ניסיון רב בפיתוח עסקי, הן בשווקים מתעוררים והן במדינות מפותחות, ומייעץ בתחום זה לחברות רבות בישראל ובעולם.
סרג' עזיזה, דירקטור
לסרג' עזיזה יש למעלה מ-20 שנות ניסיון בתחומי טכנולוגיה שונים, כגון: מיחשוב ענן, וירטואליזציה ומערכות תוכנה. חברות 'אמוסדק' ו-'סאנבלט' הן רק שתיים מהחברות אותן הקים סרג' אשר הגדילו את רווחיהן ל-90 ו-50 מיליון דולר בהתאמה ונמכרו בהצלחה. כיום, סרג' עוסק בעיקר כיועץ עבור חברות מתחומי שונים: פיננסים, מדיה (Social Folders), רפואה (Human Extensions) ועוד. סרג' השלים את לימודיו בטכניון בחיפה כמהנדס תוכנה.
ואלרי קליסקי, מנכ"לית הקבוצה
לשעבר דירקטורית חטיבת ניהול הנכסים של חברת רוטשילד בה פיתחה וניהלה את הפיתוח העסקי האירופאי. ואלרי בעלת ניסיון בינלאומי רחב ויכולת מוכחת בהקמת פעילויות בקנה מידה בינלאומי. ביצעה ביקורות חשבונאיות באוסטרליה שלוש שנים לפני הצטרפותה לתחום ניהול הנכסים. ואלרי הינה בעלת תואר שני של ESCP Europe.
עומר רותם, סמנכ"ל כספים
עומר הינו רואה חשבון וכלכלן, בוגר אוניברסיטת תל אביב. שימש בעברו ככלכלן בחברת טבע וכאנליסט פיננסי בחברת הייעוץ של משרד רואי חשבון BDO. בעל נסיון רב במימון ובאנליזה של חברות מכלל ענפי המשק הישראלי, ובבנייה של מודלים פיננסיים מתקדמים. בתפקידו האחרון שימש כמנהל הנפקות בחברת החיתום פועלים IBI, שם רכש היכרות מעמיקה עם שוק ההון בישראל, והיה שותף לגיוסי חוב בהיקף של מיליארדי שקלים.
יהונתן ארד, מנהל שיווק ומוצר
יהונתן בעל תואר ראשון דו-חוגי בכלכלה ולימודי מזרח אסיה מאוניברסיטת תל אביב ותואר שני בהנדסה מהטכניון. לאחר התואר הראשון עבד יהונתן כסוחר ומנהל חדר מסחר בחברת מטריקס שעסקה במסחר בחוזים עתידיים בבורסה האמריקאית. במהלך עבודתו רכש יהונתן ניסיון ומומחיות במאקרו-כלכלה, מכשירים פיננסים מורכבים וניתוחי שווקים. עם סיום התואר השני עבד בחברת WhiteWater, חברת תוכנה בתחום פתרונות ניהול, מעקב ותפעול מערכות מים בארץ ובעולם כמנהל מכירות. לאחר מכן ייסד יהונתן את חברת WannA עם שני שותפים נוספים ותפקד כסמנכ"ל השיווק שלה, אחראי על מאמצי השיווק וניהול המוצר של החברה במשך 3 שנים.
דניאל לדרר, סמנכ"ל טכנולוגיות
בוגר B.Scבהנדסת תוכנה ומיקרו מחשבים מבית הספר הגבוה לטכנולוגיה בירושלים. לדניאל מעל 25 שנות ניסיון בתפקידי ניהול מחקר ופיתוח בתחומים מגוונים בהייטק הישראלי. בתפקידיו האחרונים שימש כמנהל פיתוח בכיר ב- BMC וב- WilliamHill וכסמנכ"ל טכנולוגיות ב icq – בעל ניסיון נרחב בתחומי IT, WEB ו- On Line marketing.

שותפים ויועצים

מיתר ליקוורניק גבע לשם טל
מיתר ליקוורניק גבע לשם טל הוא משרד עורכי הדין הבינלאומי הגדול והמוביל בישראל. הצוות המשפטי של המשרד מונה למעלה מ-330 עורכי דין ומתמחים, והוא בעל מוניטין וניסיון רב בטיפול במגוון רחב של נושאים מקומיים ובינלאומיים כאחד. דירוגים בינלאומיים בלתי-תלויים כגון Chambers & Partners ,Legal 500 ,IFLR1000, כמו גם Dun’s 100 ו-BDI, מדרגים בעקביות את מיתר ליקוורניק גבע לשם טל כאחד ממשרדי עורכי הדין המובילים בישראל.
BDO - זיו האפט
זיו האפט נאמנויות משמשת כנאמן של משקיעי CREDITPLACE לצורך הפרדת כספי המשקיעים מכספי החברה ושמירה על האינטרסים הפיננסיים של המשקיעים לאורך כל שלבי ההשקעה.
זיו האפט נאמנויות ואחזקות 2003 בע”מ (להלן “זיו האפט נאמנויות”) הינה חברה מקבוצת זיו האפט רואי חשבון (נמנית על חמש הפירמות הגדולות בישראל בתחום ראיית החשבון), זיו האפט נאמנויות עוסקת במתן שירותי נאמנות בהיקף כספי כולל של כ 7 מליארד ₪. זיו האפט נאמנויות מספקת שרותי נאמנויות בתחומים מגוונים: קרנות גידור, תעודות סל, שמירת מניות חסומות, שמירת פיקדונות ושירותי נאמנות כלליים ועוד.
ארנסט אנד יאנג
EY ישראל (ארנסט אנד יאנג – קוסט פורר גבאי את קסירר) מבית פירמת EY Global, חברת רואי החשבון מהמובילות בעולם בתחום הליווי הפיננסי והעסקי מספקת מגוון שירותים מקצועיים בסטנדרטים בין-לאומיים: ראיית חשבון, ייעוץ מס, שירותי ביקורת, ליווי אסטרטגי לסגירת עסקאות, ייעוץ במערכות מידע ועוד.
EY ישראל חברה לפירמה העולמית EY Global בשנת 1994. מאז EY מעניקים ללקוחותיהם ערך מוסף הנוצר מן השילוב האולטימטיבי בין ידע וכלים בין-לאומיים חדשניים של חברת האם העולמית, ובין שירות מקומי מסור של מיטב ההון האנושי מתחומי ראיית החשבון, הכלכלה והמשפטים בישראל