אודות Creditplace

Creditplace הוקמה בשנת 2013 על ידי צוות כלכלנים ואנליסטים בכירים, בעלי ניסיון עשיר בשוק ההון הבינלאומי ובמערכות למסחר מקוון. החברה הוקמה מתוך מטרה להוות פתרון פיננסי קבוע לבעיית תזרים המזומנים של חברות וארגונים קטנים ובינוניים ומתוך האמונה שבעזרת הציבור הרחב וטכנולוגיה מתקדמת מצד אחד ואמינות בלתי מתפשרת מצד שני, ניתן ליצור זירת מסחר פשוטה, ידידותית ורווחית בעולם מימון ההמונים.
למרות הגידול העצום במספר המשתתפים, אנחנו מאמינים כי זוהי רק ההתחלה ופוטנציאל הצמיחה עוד רחוק מלהיות ממומש במלואו.
צוות החברה אמון על ביצוע בדיקת נאותות ובחינה פיננסית של משתמשי המערכת, באמצעות שילוב של מספר פרקטיקות מקצועיות נהוגות, וזאת לשם הבטחת השלמת העסקאות בהצלחה ושמירה על מערכת אמינה, הוגנת ובטוחה למסחר.

האנשים מאחורי Creditplace

דקל גולן, יו"ר ומנכ"ל
דקל גולן הוא ממייסדי Creditplace ומכהן כיו"ר דירקטוריון החברה. לאחר שניהל את פעילות פיתוח העסקים של שופרסל וייעוץ לחברות בינלאומיות כגון Kellogges, היה מר גולן חלק מצוות ההקמה של Apex Silver את APC שתיהן בתחום משאבי הטבע. מר גולן הקים ומכהן כמנכ"ל של חברת Chaarat Gold Holdings ומשקיע ומכהן כדירקטור במספר חברות הזנק. מר גולן הוא בעל ניסיון רב בפיתוח עסקי, הן בשווקים מתעוררים והן במדינות מפותחות, ומייעץ בתחום זה לחברות רבות בישראל ובעולם.
סרג' עזיזה, דירקטור
לסרג' עזיזה יש למעלה מ-20 שנות ניסיון בתחומי טכנולוגיה שונים, כגון: מיחשוב ענן, וירטואליזציה ומערכות תוכנה. חברות 'אמוסדק' ו-'סאנבלט' הן רק שתיים מהחברות אותן הקים סרג' אשר הגדילו את רווחיהן ל-90 ו-50 מיליון דולר בהתאמה ונמכרו בהצלחה. כיום, סרג' עוסק בעיקר כיועץ עבור חברות מתחומי שונים: פיננסים, מדיה (Social Folders), רפואה (Human Extensions) ועוד. סרג' השלים את לימודיו בטכניון בחיפה כמהנדס תוכנה.

שותפים ויועצים

מיתר ליקוורניק גבע לשם טל
מיתר ליקוורניק גבע לשם טל הוא משרד עורכי הדין הבינלאומי הגדול והמוביל בישראל. הצוות המשפטי של המשרד מונה למעלה מ-330 עורכי דין ומתמחים, והוא בעל מוניטין וניסיון רב בטיפול במגוון רחב של נושאים מקומיים ובינלאומיים כאחד. דירוגים בינלאומיים בלתי-תלויים כגון Chambers & Partners ,Legal 500 ,IFLR1000, כמו גם Dun’s 100 ו-BDI, מדרגים בעקביות את מיתר ליקוורניק גבע לשם טל כאחד ממשרדי עורכי הדין המובילים בישראל.
BDO - זיו האפט
זיו האפט נאמנויות משמשת כנאמן של משקיעי CREDITPLACE לצורך הפרדת כספי המשקיעים מכספי החברה ושמירה על האינטרסים הפיננסיים של המשקיעים לאורך כל שלבי ההשקעה.
זיו האפט נאמנויות ואחזקות 2003 בע”מ (להלן “זיו האפט נאמנויות”) הינה חברה מקבוצת זיו האפט רואי חשבון (נמנית על חמש הפירמות הגדולות בישראל בתחום ראיית החשבון), זיו האפט נאמנויות עוסקת במתן שירותי נאמנות בהיקף כספי כולל של כ 7 מליארד ₪. זיו האפט נאמנויות מספקת שרותי נאמנויות בתחומים מגוונים: קרנות גידור, תעודות סל, שמירת מניות חסומות, שמירת פיקדונות ושירותי נאמנות כלליים ועוד.